مدیرعامل و اعضای اتحادیه شرکت های قطار شهری و مدیران عامل متروی کلان شهرها از جمله مشهد، تبریز، قم، کرمانشاه، اهواز، اسلامشهر و اصفهان  پنج شنبه ۹ آذر ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان، ضمن بازدید از خط تولید ریل، با مدیرعامل، معاونین و مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کردند.
ذوب آهن اصفهان میزبان مدیران عامل متروی کلان شهرها

به گزارش فولادنامه، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این دیدار گفت: متخصصان این شرکت در شرایط سخت تحریم موفق به تولید ریل به عنوان افتخار ملی شدند وهم اکنون این شرکت از دانش فنی تولید ریل نیز برخوردار است.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان در سه محور پیشران توسعه در کشور است؛ از جمله با تولید ریل موجب توسعه صنعت حمل و نقل ریلی می گردد ، با تولید تیرآهن بال پهن به تحول صنعت ساختمان و پیشبرد نهضت ملی مسکن کمک می کند و با تولید آرک معدنی در خدمت توسعه صنایع معدنی است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه کیفیت ریل به لحاظ حفظ سلامت و امنیت مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: این مجتمع عظیم صنعتی علاوه بر رعایت استانداردجهانی، با نگرش سخت گیرانه ای، کنترل کیفی ریل را انجام می دهد و به اذعان بسیاری کارشناسان ، کیفیت این ریل در سطح جهانی قابل رقابت است.

کوهی همچنین با اشاره به توان و تجربه نیم قرنی ذوب آهن اصفهان در تولید محصولات فولادی گفت: این آمادگی وجود دارد که نیاز کشوربه ریل خطوط بین شهری و ریل مترو را به هر میزان تامین کنیم.

مدیران عامل متروی کلان شهرها در این بازدید از نزدیک شاهد تولید ریل ملی و نحوه کنترل کیفی و تست این محصول بودند و کیفیت آن را در حد محصولات اروپایی و بالاتر از کیفیت ریل ترکیه ارزیابی کردند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین