مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از صدرنشینی این شرکت در تامین نیاز کشور به شمش فولادی تا پایان اردیبهشت سال‌جاری طی رقابت با ۵۶ شرکت فولادساز داخلی خبر داد.
صدرنشینی فولاد خوزستان در تامین نیاز شمش فولادی کشور

به گزارش فولادنامه، امین ابراهیمی با اشاره به جایگاه فولاد خوزستان در تامین نیاز کشور به شمش‌‌‌های فولادی اظهار کرد: فولاد خوزستان در دو ماه نخست سال‌جاری، بالاترین سهم را در تامین نیاز کشور به شمش فولادی داشته است. وی افزود: در ماه‌‌‌های فروردین و اردیبهشت امسال، ۵۶ شرکت فولادی اقدام به عرضه شمش فولادی در رینگ داخلی بورس‌کالا کرده‌‌‌اند که سهم فولاد خوزستان از کل عرضه شمش در بورس‌کالا ۳/ ۲۲‌درصد و سهم این شرکت از کل معاملات شمش در بورس‌کالا ۷/ ۲۲درصد بوده است. مدیرعامل فولاد خوزستان گفت: این شرکت همچنین بالاترین سهم را هم در عرضه و هم معاملات شمش فولادی در رینگ داخلی بورس‌کالا داشته است.
ابراهیمی ادامه داد: در دو ماه نخست امسال، کل عرضه شمش فولادی در رینگ داخلی بورس‌کالا بیش از ۲ میلیون و ۴۹۳‌هزار تن بوده که ۵۵۵‌هزار تن آن توسط فولاد خوزستان عرضه شده است. از این میزان عرضه، در مجموع بیش از یک میلیون و ۲۷۵‌هزار تن شمش مورد معامله قرار گرفته که بیش از ۲۸۹‌هزار تن از آن مربوط به شرکت فولاد خوزستان بوده است. وی افزود: حجم معاملات شمش فولاد خوزستان در رینگ داخلی بورس‌کالا در ۲ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۲۹‌درصد افزایش یافته است.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین